Sunday, 2024-05-05, 2:58 PM
Welcome Guest | RSS
Main | Ce solutii de securitate gen antivirus, antispyware, firewal - Forum | Registration | Login
Login form
Search
Our poll
Cum e siteu?
Total of answers: 38
Site friends
  • Create your own site
  • Un site pentru tine
    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » Tehnologie si Calculatoare » Windows » Ce solutii de securitate gen antivirus, antispyware, firewal
    Ce solutii de securitate gen antivirus, antispyware, firewal
    filme-gamesDate: Friday, 2009-02-06, 8:08 PM | Message # 1
    Admin
    Group: Administrators
    Messages: 114
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Pentru orice utilizator de calculator, in special pentru cele cu windows instalate pe ele, e nevoie de un singur dar bun antivirus, un firewall si cel putin un antispyware. Mai sunt si alte categorii auxiliare de protectie - antispam, parental control, antiphishing, antipop-up etc dar care nu sunt atat de arzatoare ca primele trei si de multe ori sunt incluse ori in suite de securitate ori in browsere. Grea alegere, ca nu fiecare detecteaza la fel de multi virusi sau spyware, nu fiecare ia resurse putine si nu fiecare e lipsit de probleme referitoare la compatibilitate cu alte programe.
    Eu am folosit foarte multe programe pana acum dar de relativ putin timp ca antivirus si antispyware am ramas pe romanescul bitdefender (cu licenta desigur ) si calculatorul imi merge foarte bine. Alaturi de el folosesc microsoft windows defender doar ca antispyware, si firewalul de windows xp.
    Astept opiniile si parerile voastre!
     
    Forum » Tehnologie si Calculatoare » Windows » Ce solutii de securitate gen antivirus, antispyware, firewal
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Website builderuCozCopyright MyCorp © 2024